BURSA KELES SORGUN MAHALLESİ ÇİLİNGİR OTO ANAHTAR HİZMETİ 05300731655

05300731655

BURSA KELES SORGUN MAHALLESİ ÇİLİNGİR OTO ANAHTAR HİZMETİ 05300731655

18 Kasım 2022 Genel 0

BURSA KELES ÇİLİNGİR
Bursa Çilingir
Çilingir Arayın, Hemen Geliriz! %100 Müşteri Memnuniyeti %100 Güvenilir Bizi Hemen Arayın %100 Memnuniyet Ucuza Hizmet Al En Uygun Fiyatlar Hijyen Kurallarına Uygun
Nöbetçi Çilingir
Anahtarcı
Anahtarcı Hizmetleri
Kapımızı Anahtarsız Nasıl Açılır?
Neden Çilingir Çağrılır?
Kilit Çeşitleri
Çilingir kelime anlamıyla en basit olarak Kapı Açan, Kilit Değiştiren, Kapı Tamiri Yapan Kişidir. Anahtarcıların mesleki eğitimlerini veren devlet tarafından yetkilendirilmiş resmi kurumlar ve kurslar vasıtasıyla bu mesleki yetenekleri bilgi sahibi edinen kişidir. Olabileceği gibi çilingirlik aslında asıl anlamıyla ustadan kalfaya, babadan oğula geçen bir mesleki zanaat olarak geçmektedir. Bozuk kilitleri onarma, açılmayan kilitleri bazı aletler yardımıyla açma ve daha birçok işi rahatlıkla gerçekleştirebilen Çilingir olarak da günümüzde varlığını sürdürür.
KELES ÇİLİNGİR HİZMETİ
Evet evinize çağırdığınız, güvendiğiniz kapınızı dolayısıyla evinizi emanet ettiğiniz çilingirleri dikkatle seçmeye özen göstermelisiniz. Kapınıza gelen çilingirin anahtarcılar ve çilingirler derneğine, odasına kayıtlı olup olmadığını, ustalık ve kalfalık belgelerinin bulunup bulunmadığını, yaka kimlik kartlarını, düzgün bir diksiyon ve müşteri isteklerini anlayıp hızlı çözümler sunabilme konusundaki yeteneklerine ve en önemlisi sizlere sağladığı güvene dikkat ediniz.
05372205805
Nöbetçi Çilingir
Anahtar ve Güvenlik sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 Çilingir hizmeti vermeyi ilke edinmişizdir. Sizlerin en zor anlarında sizlere en hızlı şekilde çilingir, anahtar, kapı açma, oto açma, kasa açma gibi hizmet vermeyi kendimize görev bilmişizdir. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz Nöbetçi çilingir servisi sizlere bir telefon kadar yakındır. Çilingir, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, işlemeyen kilitleri açma, kilide ve anahtarın numunesine göre yeni anahtarlar yapma, kilit montajı, bakım ve onarım işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.
05372205805
Kapınızı açmadan önce prosedür olarak yetkili çilingir ise evin size ait olup olmadığını anlamak için adınıza kayıtlı fatura yada kontrat sormaktadır. Çilingir kapınız kilitli ise kilitlerin bozulacağını baştan size söyler ve kapınıza zarar vermeden açar. Yaşam alanlarınızda çeşitli kilit sistemleri, kapılar, kasalar, otomobiller ve daha birçok yerde karşınıza çıkabilen sorunları deneyimi ve ustalığı ile kolay bir şekilde çözebilen çilingirler 7/24 hizmetinizde olur. Çilingir güvenliğiniz açısından önemli bir role sahip olan kapı kilitleri, anahtarınızı unutmanız gibi durumlarda kapınıza zarar vermeden rahatlıkla açar.
05372205805
Anahtarcı
Anahtar yapan, satan veya onaran kimse. Kilitli kapıları açan kimse, çilingir. Kapı kasa vb. yerlere anahtar uydurarak hırsızlık yapan kimse.
05372205805
İlk defa duyduğumuz Anahtarcı gibi kelimelerin anlamlarını öğrenme güdüsü sonucunda o kelimenin ne anlama geldiği ister istemez merak ediliyor.
05372205805
Anahtarcı Hizmetleri
Yüksek güvenlikli otomobil kapısı açmak.
Evlerde anahtarları kaybolan, kırılan veya kilidi bozulan çelik kasaları açmak.
Yine anahtarı kaybolmuş, kilitli kalmış kapıları açmak.
Kilitlerin montajını yapmak.
Şifreli çelik kasa açmak.
Kapımızı Anahtarsız Nasıl Açılır?
Kredi kartı kullanarak açma
05372205805
Bu yöntemle normal yaylı kilitli (kapı kolunun bir parçası olan) kapıları açabilirsin. Fakat rozet kilitlerde işe yaramayacaktır. Kırılmasını sorun etmeyeceğin eski bir kredi kartı seç. Esnek herhangi bir plastik kart da işimizi kolaylaştırır.
Kartı, kapı dili ile çerçevesinin arasına yerleştiriniz ve çerçeveye doğru yaslayınız. Kartı geriye bükerek dili kapının içine doğru ittiğinde kapınız açılacaktır.
Kapı ile çerçeve arasında yeterince boşluk yoksa, kartı kilidin biraz yukarısından aralığa it. Ardından çerçeveye doğru eğerek hızlıca aşağı kaydır. Bu durumda en iyisi, kalın ve sağlam bir kart kullanmak işimizi kolaylaştır.
İç kapılarda küçük bir tornavida veya benzeri ince bir alet kullanarak açma
05372205805
Bu yöntem, kapı kolundan kilitlenen kapılarda işimize yarar. Eğer kilitliyken kapıyı çektiyseniz, bu tür kapıların kollarına güvenlik için yerleştirilmiş ufak deliği bulun. Gözlük tornavidası, düzelttiğin bir ataç veya küçük bir bıçağı bu deliğe yerleştiriniz. Yapabildiğiniz kadar ileriye dümdüz itiniz. Daha sonra açılması için kilit sesini duyana kadar bastırarak döndürün.
Maymuncukla açma yöntemi
Bu biraz karmaşık olduğundan detaylı açıklamaları okuyunuz. İlk olarak bir alyan anahtarının kısa tarafını anahtar deliğinin alt kısmına yerleştiriniz. Kilidi kapıyı açarmışçasına hafifçe döndürünüz. Bu şekilde sabit tutarak üst taraftan açılan bir atacı yerleştirin.
Neden Çilingir Çağrılır?
Kilit montajı, tamir ve onarım, kilitli kapı ve kasaların güvenli bir şekilde açılması ve daha birçok soruna etkin çözümler bulabilmek amacı ile Çilingir çağırılmaktadır. Alanında uzman olan çilingir, kapı tipi ve kilit mekanizmasını göz önünde bulundurarak uygun malzemeler yardımı ile kapı açmanızı kolaylaştırır.
05372205805
Alanında sertifikalı eğitim verilen kurumlardaki eğitimi tamamlayan kişiler çilingir olabilir. Yaşam alanlarınızda çeşitli kilit sistemleri, kapılar, kasalar, otomobiller ve daha birçok yerde karşınıza çıkabilen sorunları deneyimi ve ustalığı ile kolay bir şekilde çözebilen çilingirler; acil çilingir hizmetinizde olur. Çilingir, güvenliğiniz açısından önemli bir role sahip olan kapı kilitleri, anahtarınızı unutmanız gibi durumlarda kapınıza zarar vermeden rahatlıkla açabiliriz. Ürün satışı size en yakın Acil Çilingir servisi konusunda ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Kilit Çeşitleri
Asma Kilit
İngilizceden çevrilmiştir. Asma kilitler, kullanım, hırsızlık, vandal, veya zararı önlemek için bir açıklıktan geçirilebilen bir kelepçeli taşınabilir kilit çeşitlerinden biridir.
05372205805
Çelik kapı kilidi
Üst kilitler için kullanılan fişeli çelik kapı kilidi kasa anahtarı ile açılmaktadır. Anahtarını yapmaları ve yerine uydurmaları imkansıza yakındır. Ayrıca kilidin dış tarafında yer alan çelik zırhı sayesinde silindir kısmını matkapla delmeye çalışsalar bile delinmez çünkü o kadar sağlamdır.
05372205805
Pimapen kapı kilidi
Pimapen ahşap doğramaların yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü kapı kilidi arayışı esnasın ortaya çıkmış kilit malzemesinden üretilen kapı kilidi sistemleridir. Ahşap ağaçtan üretilen kilitlere göre birçok avantaj sağlar.
05372205805
Şifreli kapı kilidi
Şifreli kapı kilit sistemleri, kapıların kartlar veya şifre yardımı ile açılmasına olanak sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler genellikle ofis odaları ve ev odalarında kapıların şifre yardımı ile açılmasını sağlarlar. Takibin gerekli olduğu depolarda ve işletme yetkili odalarında da sıkça tercih edilmektedir.
05372205805
Çocuk kapı kilidi
Basitçe, arka koltukta oturan oturması gereken güvenliklerini en yüksek seviyeye çıkaran bir araç kilit sistemidir. Elektrikli ve manuel olarak bulunan bu kilit sistemi ile kapıların içeriden ve dışarıdan açılmasını kolaylıkla engellenebiliyor.
05372205805
Otomatik kapı kilidi
Acil durumlarda içerden kapı koluna dokunulduğunda hızla ve rahatlıkla açabilen otomatik kilitlemeli kilittir. Böylece bloke mandalı ile kapı kapandığında sürgüyü otomatik olarak sürüp kendiliğinden tam kilitleme yapıyor.
05372205805
PVC kapı kilidi
PCV malzemesi dayanıklı ve sağlam yapısıyla kapının kilidini güvenli bir hale gelmesini sağlar. Farklı modelleri bulunan PVC kapılara özel olarak PVC kapı kilidi vardır.
05372205805
Kapı kilit göbeği
Kapıları açmak ya da kilitlemek için kullanılan anahtarların yuvası denilen mekanizmalardır.
05372205805
Araba anahtarı
1996 yılından itibaren araçlarda kullanılmaya başlayan İmmobilizer, araç güvenlik sisteminin vazgeçilmezi haline gelmiştir
05372205805
Çelik kasa kilitleri
Öncelikle çelik kasa alırken güvenlik riski göz önünde bulundurularak para kasasının kapasitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi, boya kalitesi, kilitleme ünitesi (anahtarlı kilit ve elektronik şifre mekanizması) ve kilit koruma bariyerlerinin güçlendirilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda çelik kasa ile ilgili koruma bariyerlerinde kullanılan dolgu malzemelerinin ve saç kalınlığının bilinmesi güvenlik ve katlanılan maliyetler açısından faydalı olacaktır.
05372205805
Tirajlı kilit
Tirajlı kilit, ayarlanır silindir ile tasarlanan bir kilit modelidir. Bilyeli ve mandallı mekanizmalara sahip modeller, özellikle ahşap, çelik ve metal kapılarla uyumlu olarak üretilmiştir.
05372205805
Pimapen pencere kilidi
PVC pencere ve kapı kilidi pencere ve kapının bulunduğu ortamda güvenlik önlemi alınmasını sağlar. Başka bir deyişle pencere ve kapıların dışarıdan açılmasını zorlaştırarak bir güvenlik sistemi oluşturmaya yarayan araçlardır.
05372205805
Alarm kapı kilidi
Alarm sireni devreye girdikten sonra eğer kilit anahtar ile açılmaz ise 3 dakika boyunca çalar. Ve daha sonra kapının açık olup olmadığı kontrol eder. Eğer kapı kapalı ise siren sesi susar. Eğer kapı açıksa siren 3 dakika boyunca tekrar çalar.
05300731655
Fotoselli kapı kilidi
Fotoselli kapı yanlara doğru, otomatik bir şekilde açılan kapılardır. Fotosel kelime anlamı olarak içerisinde bulunan sensörlü donanım sayesinde ışıkları algılayarak harekete geçmektedir.
05372205805
Kumandalı kapı kilidi
Merkezi kilit, araç kapılarını ve bagaj kilitleyip açılmasını sağlar. Bu sistem, ya kapı kilitlerinden ya da uzaktan kumandayla devreye girer. Uzaktan kumandalı araba anahtarları, araçla bire bir temasa geçmeden bu işlemin yapılmasını sağlamaktadır.
WWW.BURSACİLİNGİRCİ.com
Çipli kapı kilidi
Akıllı kilit sistemi 4 parçadan oluşur. Bunlar kilit bölmesi, sensor, akü trafo ve göstergen chip anahtardır. Siz binanız dışından gelirken 3-5 cm mesafeden gösterge chip anahtarınızı sensöre yaklaştırdığınızda kapının elektronik devresi tamamlanır.
WWW.BURSAOTOMOBİLANAHTARİ.COM
Para kasası kilidi
Dijital kasanda bir anahtar deliği varsa sağlam bir bıçağın sivri ucunu içine sokun. Kilit mekanizmasını yerinden çıkmaya zorlamak için bıçağı salla ve kıpırdatın. Ardından kasanın kapısını açın. Kilidi sallayarak açmak daha çok ucuz kasalarda işe yarayacaktır.